الو مشاوره

راهنمای تلفنی و تحصیلی

الو مشاوره

راهنمای تلفنی و تحصیلی

برای اطلاع از تمام موارد مرتبط با آزمون های دانشگاه های سراسری ، آزاد ، پیام نور ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و ... می توانید به سایت الو مشاوره مراجعه نمایید.

۶۹ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۸ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰
انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

یکی از آزمون های بسیار مهم و حساس کشور که از متقاضیان بسیار زیادی بر خوردار است ، آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد که معمولا در اواخر خرداد ماه برگزار می شود، اما با توجه به جاری شدن سیل در سال ۹۸ این آزمون در تیر ماه برگزار می شود. داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نموده و در جلسه آزمون حضور یافته اند ، بی صبرانه منتظر دریافت نتایج اولیه آزمون خود (انتشار کارنامه اولیه) خود هستند داوطلبان در صورت مجاز به انتخاب رشته و کسب رتبه لازم بایستی از مرداد ماه اقدامات لازم را جهت انتخاب رشته انجام دهند. انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir انجام خواهد شد.


زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

پس از برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت در تیرماه ، داوطلبان در تماس با مرکز الو مشاوره سوالاتی در زمینه زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و انتخاب رشته می پرسند ، به همین دلیل این مطلب را به این موضوع اختصاص داده ایم.

معمولا چند هفته بعد از ورود داوطلبان در جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ (نیمه دوم مرداد ماه) نتایج آن از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی که نشانی اینترنتی آن را پیش تر گفتیم منتشر می شود. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند بایستی ، دفترچه را از سایت مذکور دریافت و کد رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنند. البته تکمیل فرم انتخاب رشته منوط به مطالعه کامل دفترچه راهنمای انتخاب رشته می باشد چرا که تمامی اطلاعات و شرایط مربوط به کد رشته و دانشگاه ها در آن ذکر شده است.

لازم به ذکر است که مرکز سنجش آموزش پزشکی حد نصاب همه رشته ها را مشخص کرده بنابراین اگر نمره کل داوطلب کمتر از حد نصاب رشته محل مورد نظر است مجاز به انتخاب آن رشته محل نخواهد بود.


دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

پس از قرار گرفتن نتایج بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی ، داوطلبانی که پذیرفته شده اند می بایست دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دانلود و به طور دقیق مطالعه کنند ، سپس اقدامات لازم را انجام دهند. شما می توانید برای دانلود به لینکی که در ادامه مطلب قرار داده ایم ، مراجعه کنید.

دفترچه انتخاب رشته 
دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸
(در صورت انتشار دفترچه لینک بالا فعال خواهد شد)

مشاوره انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

به جرات می توان گفت که پس از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت حساس ترین و مهم ترین مراحل ، انتخاب رشته است. برای انجام یک انتخاب رشته ایده آل ، ابتدا بایستی کارنامه علمی خود را ارزیابی و تحلیل نموده و براساس آن کد رشته های خود را انتخاب کنید.

بدون تردید تحلیل کارنامه و به طبع آن انتخاب کد رشته محل ها نیاز به تجربه فراوان دارد بنابراین اکیدا توصیه می کنیم که برای انجام یک انتخاب رشته منطقی با مشاوران با تجربه و تخصص در این زمینه مشورت کنید ، چرا که با یک تحلیل نادرست و انتخاب یک رشته محل نامناسب ممکن است تمام فرصت های شما برای پذیرش در کد رشته بهتر از بین خواهد برد.جهت انجام مشاوره تحصیلی انتخاب رشته می توانید با مشاوران مرکز الو مشاوره تماس حاصل فرمایید تا با راهنمایی های مشاوران مرکز ، بهترین انتخاب را انجام دهید.


اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 

معمولا چند هفته پس از پایان مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، نتایج نهایی بر روی سایت سنجش و آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir قرار می گیرد. با توجه به جدول زمان بندی ارائه شده در دفترچه راهنمای ثبت نام ، نتایج نهایی در روز اواخر شهریور ۹۸ اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده نتایج خود را دریافت و کارنامه علمی را مشاهده کنند.

چنانچه داوطلبی در یکی از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته شده باشد ، بایستی در بازه زمانی مشخص، جهت ثبت نام در دانشگاه محل قبولی ، اقدام نماید. داوطلبان باید دقت کنند که قبل از مراجعه حضوری ابتدا باید به سایت دانشگاه مراجعه ، سپس با دست داشتن مدارک لازم و قید شده در سایت دانشگاه ، به محل قبولی مراجعه کنند.

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

لیست رشته های کارشناسی ارشد - مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری - انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ - زمان انتشارکارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸کامل ترین لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه امیرکبیر - لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت - لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور - معرفی رشته کارشناسی ارشد روانشناسی - پذیرش ارشد دانشگاه علمی و کاربردی - زمان انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی - ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی - زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ - نحوه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی - ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۸ - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد - اعلام زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور۹۸ - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ - کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آزاد - کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد - کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ - تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد - نحوه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری آزمون عملی کنکور کارشناسی ارشد - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۸ - نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ - کنکور کارشناسی ارشد - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸


 • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰
ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان جهت ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ابتدا باید در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کرده و شرایط و رتبه لازم را کسب کرده و سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند ، این آزمون هر ساله برای دانش آموزانی که قصد دارند از پایه ششم به هفتم و از نهم به دهم بروند برگزار می شود لازم به ذکر است که آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان در هر دو پایه همزمان برگزار می گردد. ( امسال هم مانند سال گذشته آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی برگزار نخواهد شد)

 مدارس نمونه دولتی پس از مدارس تیزهوشان جز پرطرفدارترین و برترین مدارس در سراسر کشور می باشد .


شرایط پذیرش مدارس نمونه دولتی نهم به دهم سال ۹۹-۹۸

یکی از مهم ترین شرایط پذیرش در مدارس نمونه دولتی این است که دانش آموز معدل بالای ۱۷ در نیمسال اول نهم را دارا باشند و داوطلبان بایستی تابعیت ایرانی داشته باشند ولی اتباع غیر ایرانی نیز در صورت شرایط خاص می توانند نسبت به شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام نمایند و ثبت نام آزمون پایه نهمبه دهم در تاریخ ۱۹ فروردین (سال ۹۹-۹۸) صورت می گیرد و زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم  ۳۱ خرداد ماه می باشد و دانش آموزان بایستی یک هفته قبل از برگزاری نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت اینترنتی اقدام نمایید.

شایان به ذکر است که در پایه ششم به هفتم آزمون مدارس نمونه دولتی مانند سال ۹۷ برگزار نمی گردد .اما شما را با شرایط اجرای آزمون مدارس نمونه دولتی (که در سال های قبل برگزار شده است ) آشنا می کنیم.


شرایط پذیرش مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم

وزارت آموزش و پرورش ، داوطلبانی را که در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم شرکت می کردند و به دلیل رقابت و اضطراب زیادی که متحمل می شدند سال ۹۷ این آزمون برگزار نگردید (مدارس نمونه دولتی در دوره متوسطه اول به مدارس هیئت امنایی تبدیل شدند) ولی ممکن است در سال اخیر نسبت به برگزاری  آن اقدام نمایند، اما دانش آموزان علاقه مند می توانند با مراجعه به سایت مربوطه از زمان و شرایط آزمون ها اطلاعات و آگاهی  لازم را به دست آورند در صورتی که امسال وزارت آموزش و پرورش تصمیم به اجرای مجدد پذیرش مدارس نمونه دولتی برای پایه ششم به هفتم بگیرد علاقه مندان می توانند در صورت شرایط لازم (براساس محل سکونت)  با مراجعه به سایت ثبت نام  مدارس نمونه دولتی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند ، دانش آموزانی که دارای معدل برتر ، سوابق تحصیلی درخشان تر و دارای امتیاز علمیفرهنگی باشند شانس بیشتری جهت پذیرش در مدارس نمونه دولتی را دارند.


 زمان و شرایط آزمون مدارس نمونه دولتی

طی روال هرساله در صورت برگزاری آزمون ، داوطلبان جهت پذیرش در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم در نیمه ی دوم اسفند ماه به صورت اینترنتی به سایت  hoosh.medu.ir  مراجعه کرده و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند

از دارا بودن شرایط داوطلبان

۱٫ داشتن تابعیت ایرانی

۲٫ کسب امتیاز و رتبه ی عالی در مدارس


زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

نتایج این آزمون همزمان با نتایج آزمون تیزهوشان اعلام خواهد شد و به طور کلی و تقریبا هر ساله سه تا چهار هفته (اواسط تیرماه)  بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی در سایت مربوطه اعلام خواهند شد.

جهت کسب اطلاع دقیق و بیشتر با مشاورین الو مشاوره تماس حاصل فرمائید .

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - مدارک ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ - هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ – ۹۹ - هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - نمونه سوال امتحان ریاضی و آمار پایه دهم رشته انسانی نوبت اول - انتخاب رشته دبیرستان - معرفی رشته های انتخاب رشته پایه نهم - سایت ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم - کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - شهریه دبیرستان انرژی اتمی - کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم - نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - ثبت نام آزمون سنجش هوش واستعداد تیزهوشان ششم ابتدایی - شرایط ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹  - معرفی رشته تجربی - 


 • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰
شرایط ثبت نام در مدارس شاهد

شرایط ثبت نام در مدارس شاهد

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

باتوجه به این که این مدارس مختص به فرزندان شهدا ، ایثارگران ، آزادگان و جانبازان بالای ۲۵% می باشد و تنها در صورتی خارج از این گروه دانش آموز می پذیرند که معدل و امتیاز درسی بالایی داشته باشند و جزء برترین دانش آموزان باشند ، داوطلبان در مراحل اولیه تنها بایستی به صورت اینترنتی در سایت سامانه سجاپیش ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد مراجعه کرده و در مراحل بعدی ثبت نام به صورت حضوری در مکان مربوطه (مدارس شاهد) مراجعه نمایند.

مدارس شاهد دانش آموزانی در کلیه ی مقاطع ابتدائی ، متوسطه اول ، متوسطه دوم (در متوسطه دوم شامل رشته های نظری مانند تجربی ، انسانی و..)و هم چنین مدارس فنی و حرفه ای را پذیرا می باشد ،کسانی می توانند درمدارس شاهد ثبت نام کنند که ابتدا واجد شرایط لازم باشند (همانطور که در موارد فوق اشاره شد ) و حتما در یکی از این مقاطع تحصیلی باشند


 شرایط عمومی ثبت نام در مدارس شاهد

۱٫ رعایت قوانین و مقررات وضع شده توسط مدارس شاهد و غیر شاهد

۲٫ دارا بودن صلاحیت اخلاقی

۳٫سکونت در محدوده ی مشخص شده توسط مدارس ها اعم از شاهد و غیر شاهد

۴٫التزام و پایبندی به اصول و شئونات خانوادگی ، اجتماعی و اسلامی

۵٫ رعایت احکام و اصول شرعی و پوشش متناسب با مقطع تحصیلی خود


زمان ثبت نام مدارس شاهد

طبق اخباری که مربوط به شرایط و زمان ثبت نام مدارس شاهد انتشار یافته این است که زمان ثبت نام مقاطعاول ابتدائی از ابتدای خرداد ماه (۱ الی ۱۷) آغاز شده و برای مقاطع پایه هفتم از یکم تیرماه تا ۱۴ این ماه می باشد و زمان ثبت نام برای پایه دهم از ۵ تیرماه تا ۲۱ همان ماه میباشد . زمان اعلام نتایج اولیه این مقاطع به ترتیب برای مقاطع ابتدایی در اواسط خرداد ماه ، مقاطع پایه هفتم در اواسط تیرماه و برای مقاطع پایه نهم در اواخر تیر ماه می باشد و زمان اعلام نتایج نهایی از سوی مدارس برای مقاطع ابتدائی در اوایل تیرماه ، مقاطع پایه هفتم در اوایل مرداد ماه و برای مقاطع  پایه نهم در نیمه اول مرداد ماه می باشد.

افراد می توانند جهت اطلاع بیشتر و بررسی مدارک خود با مرکز مشاوره تحصیلی الو مشاوره تماس حاصل فرمایند.

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: شرایط ثبت نام در مدارس شاهد

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - مدارک ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ - هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ – ۹۹ - هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - نمونه سوال امتحان ریاضی و آمار پایه دهم رشته انسانی نوبت اول - انتخاب رشته دبیرستان - معرفی رشته های انتخاب رشته پایه نهم - سایت ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم - کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - شهریه دبیرستان انرژی اتمی - کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم - نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹ - ثبت نام آزمون سنجش هوش واستعداد تیزهوشان ششم ابتدایی - شرایط ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز ۹۸ – ۹۹  - معرفی رشته تجربی - 


 • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰
زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش ۹۹

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

تعداد زیادی از داوطلبان تمایل به جذب در دانشگاه های افسری ارتش را دارند. طبق روال هرساله این دانشگاه نیز، اقدام به پذیرش علاقه مندان به دانشگاه های ذیصلاح خود کرده و از زمان مقرر داوطلبان شروع به ثبت نام می نمایند.


زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش ۹۹

از جمله دانشگاه های افسری ارتش که اقدام به پذیرش داوطلبان می کند می توان به دانشگاه افسری امام علی (ع) ،دانشگاه خاتم انبیا(ص)دانشگاه هوایی شهید ستاری ، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر و دانشکده علوم و فنون فارابی اشاره نمود که داوطلبان با پذیرش شدن در آزمون های برگزار شده و بعد از مرحله مصاحبه ، قادر به ثبت نام در این دانشگاه ها بوده و می توانند به تحصیل بپردازند. در ادامه به زمان ثبت نام ، شرایط عمومی و اختصاصی جهت ثبت نام داوطلبان ، مزیت های پذیرش در این دانشگاه و زمان برگزاری آزمون خواهیم پرداخت. لذا اگر شما علاقه مند به پذیرش در این دانشگاه ها می باشید ، توصیه می کنیم این مطالب را تا پایان دنبال نمایید.


زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش ۹۹

لازم به ذکر می باشد این دانشگاه معمولا در رشته های نظری ( علوم ریاضی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ) ومعارف از میان علاقه مندان اقدام به تکمیل کادر افسری خود نموده و لذا داوطلبان جهت شرکت در این آزمون می بایست دیپلم نظام جدید و دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی را دارا باشند.

از آنجایی که این آزمون هرساله یکبار برگزار شده لذا معمولا ثبت نام در این آزمون از اوایل آذر ماه شروع شده و تا ۱۰ روز پس از آغاز ثبت نام ادامه خواهد داشت. البته لازم است گفته شود طبق دفترچه ثبت نام سال گذشته ، زمان ثبت نام برای داوطلبان رشته های علوم تجربی و علوم ریاضی با داوطلبان علوم انسانی و معارف تفاوت دارد ، لذا داوطلب می بایست طبق جدول زمان بندی شده مندرج در دفترچه ثبت نام  اقدام به ثبت نام نماید. با توجه به اعلام زمان ثبت نام در سال ۹۸ از سوی پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا ) مطالب این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

در صورت اطلاع یابی از زمان دقیق ثبت نام در آزمون دانشگاه های افسری می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ما تماس حاصل نمایید.


شرایط ثبت نام در آزمون افسری ارتش ۹۹

تمامی داوطلبان متقاضی برای این آزمون می بایست شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در صفحه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران را دارا باشند. در ادامه به ذکر شرایط آزمون خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی

متدین به دین مبین اسلام

تابعیت جمهوری اسلامی ایران (ایرانی الاصل بودن و عدم سابقه تابعیت بیگانه)

ایمان به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن

اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه

کسانی که به عنوان عضو به ارتش ج.ا.ا می پیوندند باید برای رزمنده شدن وارد شوند و جهت پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی ونظام جمهوری اسلامی ایران آمادگی مأموریت درهرجایی راداشته باشند.

شاخصه های تدین و انقلابی بودن از شرایط اصلی بوده و در همه مراحل باید موردتوجه قرار گیرد.

استخدام افراد برمبنای رفع کردن مشکلات اقتصادی آنان نبوده وجذب و استخدام براساس نیاز سازمان می باشد.

در استخدام به انگیزه و روحیه خدمتی داوطلبان توجه خواهد شد.

در صورتی که داوطلب استعفا دهدو یا اخراج شود می بایست دو برابر هزینه آموزشی را پرداخت نماید

دارا بودن حداقل سن ۱۶ سال و حداکثر سن ۲۲ سال تمام همزمان با شروع ثبت نام

 • فرزندان شاهد، جانیازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می باشند
 • در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت به سن داوطلب اضافه خواهد شد.

داوطلب می بایست از سلامت جسمی و روانی متناسب با رشته خود برخوردار باشد.

عدم معروفیت به فساد اخلاقی طبق مقررات گزینش

نداشتن عضویت یا وابستگی و هواداری از احزاب ، گروه ها و سازمان های سیاسی.

نداشتن محکومیت کیفری و اقدام علیه کشور و انقلاب جمهوری اسلامی ایران.

حداقل قد برای عموم داوطلیان ۱۶۵ سانتیمتر و دید چشم ۸/۱۰ می باشد. برای داوطلبان رشته خلبانی دید چشم ۱۰/۱۰ می باشد.

شرایط اختصاصی

 تعهد خدمت به قانون ارتش جمهوری اسلامی ایران

قیولی در آزمون علمی ، معاینات پزشکی ، مقاومت جسمانی و صلاحیت های گزینشی (مصاحبه)

 • داشتن حداقل معدل کل دیپلم ۱۴ برای رشته های علوم تجربی و علوم ریاضی
 • دارا بودن معدل کل دیپلم ۱۶ برای داوطلبان گروه انسانی و معارف اسلامی
 • حداقل معدل کتبی ۱۰ برای تمامی رشته های داوطلبان نظام جدید
 • دارا بودن معدل ۱۴ در سال دوم متوسطه (سال یازدهم)
 • جهت داوطلیان خلبانی هواپیما حداقل معدل کل ۱۵ و حداقل معدل کتیی ۱۲می باشد.
 • فرزندان شاهد ،جانیازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده
  از شرط سن و معدل معاف می باشند.
 • فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان و نظامیان از اولویت استخدام برخوردار میباشند.
 • بسیجیان فعال ، حافظان کل قرآن و داوطلبان عضویابی شده از اولویت استخدام برخوردار می باشند.

دانشجویان سایر دانشگاه ها جهت ثبت نام نهایی می بایست برگه انصراف از دانشگاه خود را ارائه نمایند.

درجه داران رسمی و پیمانی (بین درجات گروهبان یکم تا استوار یکم) قادر هستند پس از دریافت مجوز از نیرو یا سازمان مربوطه در کنکور اختصاصی شرکت کرده و فقط می توانند در دانشگاه نیرو و یا سازمان مربوطه پذیرش شوند.

با توجه به شبانه روزی بودن دوره آموزش، داوطلبان متأهل حق ثیت نام ندارند.

داوطلب می بایست به ارگان های دولتی و یا خصوصی تعهد خدمتی نداشته باشد.

دانشگاه افسری ارتش چه امتیازاتی برای پذیرفته شدگان خواهد داشت؟

قبولی در دانشگاه های افسری ارتش خود شامل مزیت های از لحاظ موقعیت های تحصیلی و شغلی را به همراه دارد که این مزیت ها سبب رفاه حال داوطلبان به شمار می رود.

 • تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش به صورت شبانه روزی می باشد.
 • امکانات رفاهی از جمله پوشاک ، تغذیه ، آموزش ، بهداشت و درمان دانشجویان به صورت رایگان می باشد.
 • به دانشجویان در طول تحصیل کمک هزینه تحصیلی پرداخت میشود.
 • دانشجویان پس از طی ۷ ترم موفقیت آمیز تحصیلی به درجه ستوان دومی نائل میگردند و پس از فارغ التحصیلی به آنان مدرک کارشناسی در رشته مربوط اعطا میگردد.
 • -فارغ التحصیلان از تسهیلات، وام ها ، کارت اعتباری حکمت ، بیمه خدمات درمانی و بیمه عمر برای خود و اعضای تحت تکفل و سایر خدمات رفاهی مطابق  مقررات و ضوابط موجود برخوردار خواهند شد.

زمان برگزاری آزمون دانشگاه های افسری ۹۹

این آزمون طبق روال هرساله معمولا در اوایل بهمن ماه برگزار می شود و داوطلبان می بایست مطابق رشته امتحانی خود ، منابع آزمون را مطالعه نموده و شانس پذیش خود را در روز برگزاری آزمون امتحان نمایند. لذا لازم است گفته شود ، داوطلب ۳ الی ۵ روز قبل از برگزاری ازمون کارت ورود به جلسه آزمون را از سایت گزینش آجا دریافت کرده و در جلسه آزمون به همراه خود داشته باشد.

داوطلبان پس از پذیرش در آزمون بلافاصله از طریق اطلاع رسانی دانشگاه ، دعوت به مصاحبه می شوند که با قبولی در مصاحبه ، داوطلب می بایست به پذیرش دانشگاه اقدام نمایند. داوطلبان این امکان را خواهند داشت که در زمینه پذیرش دانشگاه های افسری ارتش و سپاه و همینطور نحوه مصاحبه و سوالات مطرح شده در مصاحبه را با مشاوران ما در مرکز الو مشاوره ارتباط برقرار نمایند.

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش ۹۹

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ - اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ - ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری ۹۹ - جمع بندی انسانی - زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ - شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - جمع بندی کنکور - جمع بندی هنر - انتخاب رشته کنکور سراسری - توضیحات کارنامه کنکور سراسری ۹۸ - سهمیه های موثر در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - نحوه برگزاری کنکور سراسری ۹۹ - اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ - شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۸ - اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن ۹۸ - کارت ورود به جلسه کنکور سراسری - شرایط ثبت نام کنکور سراسری - ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - ویرایش انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - کارنامه نهایی کنکور سراسری ۹۸شرایط ثبت نام کنکور - منابع کنکور سراسری ۹۸ - دریافت کد سوابق تحصیلی پایه دوازدهم در کنکور ۹۸ - تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - سایت ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸  - محرومیت از کنکور سراسری - منابع کنکور سراسری ۹۸ - نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰
ثبت نام بدون کنکور تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی 98 

ثبت نام بدون کنکور تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی 98

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

موسسات عالی آموزش با عنوان دانشگاه های غیرانتفاعی ،در چند سال اخیر جایگاه قابل قبولی در میان متقاضیانی که تمایل دارند در رشته مدنظر خود پذیرش شوند ، پیدا کرده است. از آنجایی که تماس های فراوانی جهت زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی از سوی داوطلبان کنکور سراسری در مرکز الومشاورهدریافت می شود، لذا بنا را بر این دانستیم در خصوص ثبت نام تکمیل ظرفیت ، زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ، شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت ، اعلام نتایج تکمیل ظرفیت و مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری توضیحاتی را در اختیار داوطلبان دهیم.


ثبت نام بدون کنکور تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی 98

در ابتدا باید گفته شود که این دانشگاه به دو صورت با کنکور و بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند. در دفترچه پذیرش با آزمون ، داوطلب منحصرا با شرکت در کنکور سراسری قادر به انتخاب کردن رشته هایی که در دانشگاه های غیر انتفاعی ارائه شده، خواهد بود. در دفترچه بدون آزمون ، داوطلب مجاز به ثبت رشته با عنوان صرفا با سوابق تحصیلی ( با معیار معدل کتبی دیپلم) می باشد که البته بر این اساس هرچه معدل داوطلب بالاتر باشد، شانس پذیرش وی بالاتر خواهد بود و محدودیتی از جهت رشته دبیرستان داوطلبان وجود ندارد پس داوطلبان می توانند با داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک کاردانی در تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی شرکت کنند

معمولا دانشگاه غیر انتفاعی در دو نوبت مهر و بهمن با انتشار دفترچه اقدام به جذب دانشجویان در مقطع کاردانی و کارشناسی می کند. در واقع پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 98 ممکن است ظرفیت برخی از کد رشته ها تکمیل نشود ، در این صورت سازمان سنجش طی اطلاعیه ای اقدام به تکمیل ظرفیت رشته هایی که ظرفیتشان پر نشده ، می کند.متقاضیانی که به دلایلی موفق به ثبت نام یا قبولی در کنکور سراسری و دانشگاه آزاد نشدند یا از رشته محل قبولی خود راضی نیستند می توانند با شرکت در تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی ، در رشته محل مورد نظرخود به تحصیل بپردازند.


ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی

طی اطلاعیه صادر شده از سوی سازمان سنجش پذیرش 15 درصد رشته محل های موجود در دفترچه از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد در حالی که پذیرش بیش از 85 درصد از رشته محل های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مهر 98 به صورت بدون کنکور و صرفا با معیار معدل کتبی انجام می شود. داوطلبان برای پذیرش در رشته های بدون ازمون می توانند در بازه زمانی 20 اسفند 97 لغایت 6 شهریور 98 برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.داوطلبانی که در این بازه زمانی ثبت نام نموده اند  از مهر 98 آغاز به تحصیل خواهند کرد. جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی در این مقطع تحصیلی داوطلبان می بایست به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ، مراجعه نمایند.

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون ( صرفا با سوابق تحصیلی)

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی۹۸

نکته قابل توجه این است که هر داوطلب می‌تواند فقط در یک گروه آزمایشی (ریاضی ، تجربی ،انسانی ، زبان و هنر )ثبت نام نماید. در صورتی که داوطلب اقدام به ثبت ‌نام در دو گروه آزمایشی نماید ، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌ شدگان براساس ضوابط سازمان سنجش حذف خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص مورد قبول نمی باشد. علاوه براین موضوع داوطلبان برای شرکت در رشته محل ها ، می بایست از دارا بودن شرایط موجود در دفترچه اطمینان حاصل کند.

 • کلیه داوطلبان (اعم از داوطلبانی که در ثبت نام اولیه شرکت کرده اند یا شرکت نکرده اند) ، قادر به ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی خواهند بود.
 • داوطلب باید دارای یکی از مدارک کاردانی ، دیپلم 4 ساله نظام قدیم ، دیپلم نظام جدید و پیش دانشگاهی از شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی باشد.
 • داوطلبان مجاز به شرکت در یک گروه آزمایشی و یک کد رشته محل می باشند.
 • کلیه متقاضیان آقا باید در زمان ثبت‌ نام و شرکت در این مرحله ، از نظر نظام وظیفه برای ادامه تحصیل منعی نداشته باشند.
 • در صورتی که داوطلب ، در حال تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته باشد ، ضمن اینکه پس از قبولی در رشته محل جدید، می بایست از دانشگاه و رشته قبولی قبل انصراف داده و اقدام به ثبت نام نماید و در صورت قبولی وثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ۹۸ ، قبولی قبلیشان حذف خواهد شد.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی 98

باتوجه به روال سال های گذشته ، نتایج تکمیل ظرفیت معمولا در اوایل بهمن ماه اعلام می شود لذا با توجه به اینکه هنوز دفترچه و یا اطلاعیه ای مبنی بر تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی ، منتشر نشده است ،بنابراین هیچ اطلاع دقیقی در این خصوص در دسترس نمی باشد ، چنانچه اطلاعاتی از سوی سازمان سنجش منتشر شود از طریق بروز رسانی این صفحه به اطلاع شما داوطلبان خواهیم رساند.


جهت ثبت نام در دانشگاه غیر انتفاعی به چه مدارکی نیاز داریم؟

داوطلب جهت مراجعه حضوری در دانشگاه می بایست مدارکی را نزد خود داشته باشند. که شامل موارد زیر خواهد بود

مدارک لازم

اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن (2 برگ)

اصل کارت ملی و کپی پشت و رو (2 برگ)

12 قطعه عکس پرسنلی با پشت زمینه سفید که در سال جاری گرفته شده باشد.

دارا بودن گواهی دیپلم 4 ساله نظام قدیم که مورد تایید باشد

دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید که مورد تایید سازمان آموزش و پرورش کشور

دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی که مورد تایید سازمان آموزش و پرورش

دارا بودن مدرک کاردانی که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری قرار گرفته باشد.

نکته: متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند ، بایستی مدرک کاردانی خود را دریافت کنند و در زمان ثبت نام ارائه دهند

دارا بودن گواهی پایان خدمت نظام وظیفه (ویژه آقایان)

چنانچه داوطلب پذیرفته شده نوبت دوم (بهمن ماه) باشد بایستی مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی خود را حداکثر تا تاریخ 30 بهمن 98 دریافت کنند.

برگه تاییدیه تحصیلی برای دریافت این برگه داوطلبان باید به همراه دیپلم نظام قدیم یا گواهی پیش دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان خدمات دولتی مراجعه نموده ، سپس تاییدیه تحصیلی از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود دریافت کنند.

پذیرفته شدگان توجه داشته باشید که حتما نام رشته محل پذیرش شده خود را در فرم دفاتر پیشخوان دولت ، درج کنند.

داوطلبان می توانند جهت مشاوره انتخاب رشته و همینطور جهت جلوگیری از بروز ایراد در روند ثبت نام با مشاوران الو مشاوره در تماس باشند.

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: ثبت نام بدون کنکور تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ۹۸

ثبت نام بدون کنکور تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ۹۷ - شهریه دانشگاه غیر انتفاعی ۹۷ – ۹۸ - سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۹۸ - لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۹۸ - مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۹۸ - زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۹۸ - ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۹۸ - ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی - ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی - نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتقاعی ۹۸


 • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰
نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی کنکور سراسری 98

نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی کنکور سراسری ۹۸

 

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل


یکی از الزامات دریافت کارنامه و نتایج اولیه کنکور سراسری به همراه داشتن شماره پرونده ، کدپیگیری ثبت نام یا شماره داوطلبی می باشد ، در واقع نبود هر یک از موارد گفته شده داوطلب را هنگام دریافت نتایج با مشکل رو به رو خواهد کرد.

معمولا شماره پرونده و کد پیگیری در فرم ثبت نام اولیه درج می شود همچنین شماره داوطلبی نیز در کارت ورود به جلسه موجود است. در این بین ممکن است برخی از داوطلبان کد پیگیری و شماره پرونده خود را فراموش و یا گم کرده و به دنبال راهی برای دریافت مجدد موارد گفته شده باشند. هدف ما از نگارش این مقاله ارائه راهکارهایی در جهت رفع مشکل شما می باشد ، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی کنکور سراسری ۹۸


دریافت شماره پرونده و داوطلبی کنکور سراسری

در ابتدا لازم است بگوییم که سازمان سنجش آموزش کشور شرایط  را برای داوطلبان فراهم نموده که با مراجعه به سایت sanjesh.org و ارسال درخواستی مبنی بر بازیابی شماره پرونده یا شماره داوطلبی ، مجددا آن ها را دریافت کنید.

نحوه دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

در این قسمت از مطلب به توضیحاتی در خصوص نحوه بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی خواهیم پرداخت. در ابتدا لازم است گفته شود که برای دریافت موارد فوق دو روش وجود دارد:

روش اول: برقراری ارتباط با روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

روش دوم: بایستی از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست خود را ارسال کنید. مشاوران مرکزالو مشاوره برای درک بیشتر ، مراحل ثبت درخواست را با استفاده از تصویر برای شما ارائه نموده اند.

 • در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت چپ بر روی گزینه “ ارسال درخواست” کلیک کنید. افرادی که از قبل در سایت عضویت دارند می توانند بر روی گزینه «ورود به سیستم» کلیک نموده و درخواست خود را ارسال کنند اما برای عضویت باید به صورت زیر عمل کنند:

 • با کلیک بر روی گزینه “عضویت در سایت” فرمی همانند تصویر برای شما به نمایش در خواهد آمد ، که بایستی با دقت به تمام سوالات آن پاسخ دهید.

 • پس از اتمام مراحل فوق و تایید آن نام کاربری و رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. که با استفاده از این نام کاربری و رمز عبور می توانید برای ثبت درخواست خود باید مجددا به صفحه اول سیستم پاسخگویی بازگردید و بر گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب و نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

 • در این مرحله بایستی گزینه “درخواست جدید” را از سمت راست منوی اصلی را انتخاب نموده و وارد صفحه جدیدی شوید که در آن باید نوع آزمون و سال برگزاری آن را مشخص نموده و سپس گزینه جستجو را انتخاب کنید تا تصویر ذیل برای شما به نمایش دربیاید.

در این گام می توانید بر روی گزینه “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” کلیک نموده درخواست خود را به ثبت برسانید.


نکات مهم  در خصوص ارسال درخواست از طریق سیستم پاسخگویی

 1. آدرس ایمیل هر داوطلب باید مختص به خود او باشد چرا که چند کاربر نمی توانند از یک آدرسالکترونیکی استفاده کنند.
 2. آدرس ایمیل باید فعال باشد چرا که نام کاربری و رمز عبور به همان پست الکترنیکی ارسال خواهد شد.
 3. به دلیل عدم امکان ویرایش هنگام ثبت متن درخواست کاملا دقت کنید که اشتباهی وجود نداشته باشد. در غیر این صورت درخواست شما بررسی نمی شود.
 4. دقت کنید که در هنگام عضویت در سایت سازمان سنجش (سیستم پاسخگویی) زبان کیبورد خود را بهانگلیسی تغییر دهید.

زمان پاسخگویی به درخواست داوطلبان

پس از ارسال درحواست از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پس از ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش ، شماره درخواستی برای داوطلب مشخص می شود که از طریق آن می تواند اقدام به مشاهده نتیجه درخواست خود نماید. معمولا مدت زمان پاسخ درخواست کاربران ۲۴ الی ۷۲ ساعت پس از ثبت درخواست می باشد. علاوه بر شماره درخواست می توانید با استفاده از نام کاربردی و رمز عبور نیز پاسخ درخواست خود را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که اگر پس از اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ موفق به دریافت کارنامه خود نشوید ، مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری نخواهند شد بنابراین اگر اطلاعات خود را فراموش نموده اید به شیوه های گفته شده اطلاعات خود را بازیابی کنید. اگر هنگام دریافت کدپیگیری و شماره پرونده دچار مشکل شدید و یا موفق به دریافت نشدید می توانید با مشاوران متخصص ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

 

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی کنکور سراسری ۹۸

راهنمای انتخاب رشته ریاضی - شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۸ - آیا اعتراض به کنکور سراسری امکان پذیر است ؟ - منابع کنکور تجربی ۹۸ - زمان ثبت نام کنکور سراسری - کلید سوالات زبان - منابع کنکور سراسری هنر ۹۸ - منابع کنکور سراسری زبان ۹۸ - دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای - رشته های پزشکی بدون کنکور - منابع کنکور هنر - زمان انتخاب رشته کنکور سراسری - جمع بندی کنکور رشته ریاضی - زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۸ - ثبت نام کنکور سراسری - جمع بندی کنکور سراسری زبان - زمان ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور ۹۸ - زمان ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری - زمان ثبت نام بدون کنکور سراسری ۹۸ - جمع بندی کنکور سراسری رشته انسانی - نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری - زمان انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ - دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری - جمع بندی کنکور رشته ریاضی - زمان انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ - زمان انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری - جمع بندی کنکور سراسری تجربی - کلید سوالات تجربی - زمان برگزاری کنکور سراسری - باجه های رفع نقص کنکور سراسری - راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری - زمان اعلام نتایج کنکور سراسری - لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ - کلید سوالات ریاضی - شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری - کلید سوالات انسانی - شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری ۹۸ -


 • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰

شرایط پذیرش فرهنگیان

شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان

شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان

 

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل


دانشگاه فرهنگیان و وزارت آموزش و پرورش برای تامین و تربیت بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز آموزشی خود با توجه به مبانی و ارزش های اسلامی در کنکور سراسری ، دانشجویان واجد شرایط را پذیرا می باشند ، داوطلب در صورت داشتن شرایط و ضوابط می تواند با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور برای ادامه تحصیل در این دانشگاه اقدام نماید.

(علاقه مندان پس از شرکت در کنکور سراسری و کسب شرایط لازم جهت پذیرش در دانشگاه فرهنگیان ابتدا باید مصاحبه نمایند)


شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

 1. اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ارکان مصرع در قانون جمهوری اسلامی ایران
 2. سلامت کامل جسمی و روانی از طریق معاینات پزشکی و انجام مصاحبه تخصصی
 3. دارا بودن تابعیت ایرانی
 4. عدم سوء سابقه محکومیت جزایی و کیفری
 5. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 6. اعتیاد نداشتن به مواد مخدر ، دخانیات و الکل
 7. دارای اخلاق و رفتار پسندیده و حسن شهرت متناسب با شان معلمی

شرایط اختصاصی پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

 1. بومی بودن دانشجو در کد رشته محل مربوط
 2. موفقیت در مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی
 3. برخورداری از سلامت کامل جسمی و روانی و شرایط مناسب جهت حسن انجام وظیفه معلمی
 4. دارا بودن حداقل نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر
 5. داشتن حداقل معدل کل ۱۵ در دوره ی متوسطه ی دوم ( پایه های ۱۰-۱۱-۱۲ لازم به ذکر است بدانید شرط معدل در دانشگاه فرهنگیان حذف گردید)
 6. دارا بودن حداکثر سن ۲۲ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه

شرایط اختصاصی پذیرش داوطلبان شاغل و پیمانی آموزش و پرورش

 1. عدم اشتغال به تحصیل در هریک از دوره های کاردانی و بالاتر ( اعم از پیوسته و ناپیوسته) در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی در زمان ثبت نام ، شروع به تحصیل و حین تحصیل
 2. محل تحصیل پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی ویژه شاغلین رسمی و پیمانی ، پردیس های دانشگاه فرهنگیان مصوب وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی می باشد
 3. داشتن حکم کار گزینی رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش در زمان ثبت نام در آزمون برای ورود به دانشگاه فرهنگیان
 4. دارندگان مدرک کارشناسی و مقاطع بالاتر (روزانه ، شبانه ، دولتی ، غیر دولتی ، معادل یا غیر معادل ) مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان نمی باشند
 5. کلیه رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان در همه ی گروه های آزمایشی ، مخصوص شاغلین رسمی و پیمانی آموزش و پرورش می باشد ( سایر داوطلبان اعم از معلمان حق التدریس و آموزش یاران نهضت سواد آموزی قرار دادی ، آزاد و … مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان نبوده و در صورت قبولی در رشته های مذکور قبولی آنان باطل می گردد )

نکته مهم در مورد متمرکز و نیمه متمرکز دانشگاه فرهنگیان

 • رشته های نیمه متمرکز را در فهرست دفترچه های انتخاب رشته تمامی گروه های علوم انسانی ، تجربی ، ریاضی می توانید مشاهده کنید
 • دانشگاه فرهنگیان متمرکز است و تنها رشته نیمه متمرکز آن تربیت بدنی (آموزش علوم ورزشی ) می باشد

علاقمندان می توانند برای روند ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان با مشاوران برتر الو مشاوره تماس حاصل فرمایند.

 

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان

کنکور سراسری زبان - زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۸ - اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان کنکور سراسری - منابع کنکور انسانی 98 - محرومیت از کنکور سراسری - نتایج کنکور سراسری ۹۸ - اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ - کارنامه نهایی کنکور سراسری ۹۸ - تغییرات دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ - اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۷ - اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ - کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ - فهرست حذفیات منابع نظام قدیم کنکور سراسری ۹۸ - تاثیر سهمیه ایثارگران ۵ درصدی در کنکور سراسری - محرومیت از کنکور سراسری - کنکور سراسری هنر - فهرست حذفیات منابع کنکور سراسری ۹۸ - هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - منابع کنکور سراسری ۹۸ - منابع کنکور سراسری ریاضی ۹۸ - انتخاب رشته کنکور تجربی - منابع کنکور سراسری انسانی ۹۸ - منابع کنکور سراسری تجربی ۹۸- راهنمای انتخاب رشته کنکور هنرر - در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تراز مهم تر است یا رتبه ؟ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد - اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز ۹۸ - دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری - اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ - نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی کنکور سراسری - زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ - اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان کنکور سراسری - اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - تاثیر سهمیه ایثارگران ۲۵ درصدی در کنکور سراسری - سهمیه های موثر در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری -

 

 


 • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰
لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

سال گذشته قانونی مبنی بر حذف کنکور مقطع کاردانی فنی حرفه ای منتشر گردید و پذیرش در تمام رشته های این مقطع تحصیلی صرفا براساس سوابق تحصیلی و با معیار معدل کل دیپلم ذاوطلبان بود. اما سازمان سنجش اطلاعیه ای را بر روی سایت قرار داد که با توجه به آن آزمون مجددا برقرار است و داوطلبان برای پذیرش در برخی از رشته ها بایستی در کنکور شرکت و حد نصاب لازم را دریافت کنند.

لازم است گفته شود رشته های مقطع کاردانی فنی حرفه ای به دو صورت با آزمون و بدون آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که علاقمندان می توانند در زمان ثبت نام هم کد رشته های با کنکور و هم کد رشته های بدون کنکور را ثبت نموده و اقدامات لازم را انجام دهند. داوطلبان برای انجام ثبت نام خود ، باید به سایت سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نموده و هزینه ثبت نام را پرداخت و پس از آن می توانند نسبت به درج حداکثر ۵۰ کد رشته محل در فرم ثبت نام اقدام کنند. معمولا دانشگاه هایی مانند روزانه ، نوبت دوم ، غیرانتفاعی و .. از داوطلبان واجد شرایط در مقطع کاردانی ثبت نام به عمل می آورند.


زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای ۹۸

طبق جدول زمان بندی ارائه شده توسط سازمان سنجش ، قرار بود که ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای از تاریخ۲۲ اردیبهشت تا ۲۸ اردیبهشت ماه انجام گردد اما بنا به دلایلی این تاریخ دستخوش تغییراتی شد و از ۱۹ خرداد ماه آغاز و تا ۲۶ خرداد ۹۸ نیز ادامه خواهد داشت. همچنین  دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای معمولا چند روز قبل از شروع فرآیند ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که این دفترچه شامل رشته های با آزمون و بدون آزمون ، شرایط ثبت نام ، نحوه ثبت نام و … می باشد. بنابراین به داوطلبان توصیه می شود قبل از اقدام به ثبت نام این دفترچه را دریافت و به دقت مطالعه نمایند.


لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۸

بسیاری از افراد همواره به دنبال آگاهی از لیست رشته های بدون آزمون مقطع کاردانی فنی حرفه ای هستند تا با آگاهی کامل اقدامات لازم جهت ثبت نام را انجام دهند. مشاوران مرکز الو مشاوره برای سهولت در این امر و جلوگیری از اتلاف وقت داوطلبان لیست رشته هایی را که هر ساله به صورت بدون آزمون ارائه می شود را در اختیار شما قرار داده است (به دلیل عدم انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای ، لیست رشته های ارائه شده براساس سال های گذشته می باشد که به احتمال بسیار زیاد امسال نیز به همین صورت باشد.)

 • الکترونیک – الکترونیک عمومی
 • ساخت و تولید – قالب سازی
 • مکانیک صنایع – ماشین آلات صنایع
 • خدمات پس از فروش خودرو
 • الکترونیک – رادیو و تلویزیون
 • ارتباطات و فناوری اطلاعات
 • برق – الکترونیک و ابزار دقیق
 • تعمیر و نگه داری تجهیزات پزشکی – آزمایشگاه تشخیص پزشکی
 • الکتروتکنیک – تاسیسات الکتریکی
 • ساخت و تولید – ماشین ابزار
 • نقشه کشی عمومی – نقشه کشی و طراحی صنعتی
 • طراحی صنعتی
 • مکانیک خودرو – مکانیک خودرو
 • الکتروتکنیک – برق صنعتی
 • برق – قدرت
 • برق و تاسیسات
 • صنایع فلزی – جوشکاری
 • تاسیسات – حرارت مرکزی و تهویه مطبوع
 • تاسیسات – تبرید
 • گاز رسانی
 • مکانیک – تاسیسات تهویه
 • تاسیسات – تهویه مطبوع
 • صنایع چوب و کاغذ – سازه های چوبی
 • هنر های چوبی
 • نصب و تعمیر آسانسور و پله برقی
 • تعمیر و نگه داری ماشین های الکتریکی
 • صنایع فلزی – صنایع فلزی
 • صنایع شیمیایی – صنایع شیمیایی
 • شیمی آزمایشگاهی (گرایش آرایش بهداشتی)
 • شیمی آزمایشگاهی (گرایش صنعتی)
 • بهره برداری پالایش گاز
 • صنایع نساجی – صنایع نساجی
 • متالوژی – ریخته گری
 • نقشه کشی معماری – معماری
 • شهرسازی
 • معماری سنتی
 • سرامیک – سرامیک صنعتی
 • نگهداری و مرمت ساختمان
 • حمل و نقل ترافیک شهری
 • نقشه برداری – نقشه برداری
 • معدن – استخراج معدن
 • علمی – کاربردی صنایع اوراق فشرده چوبی
 • چاپ – چاپ
 • ساختمان – کارهای عمومی ساختمان
 • نرم افزار کامپیوتر
 • سخت افزار کامپیوتر
 • کنترل کیفی خودرو
 • اجرای ساختمان های بتونی
 • راهسازی
 • فراوری سنگ (گرایش فراوری سنگ سازمانی)
 • فراوری سنگ (گرایش فراوری سنگ تزئینی)
 • حسابداری (گرایش های مالی ، حسابرسی ، صنعتی ، مالیاتی ، دولتی)
 • تبلیغات و بازاریابی
 • طراحی پوشاک
 • ناوبری – ناوبری
 • الکترونیک و مخابرات دریایی – الکترونیک و مخابرات دریایی
 • حسابداری بازرگانی
 • تربیت بدنی – تربیت بدنی
 • مکانیک موتور های دریایی – مکانیک موتور های دریایی
 • گرافیک
 • انیمیشن
 • هنر های تجسمی – نقاشی
 • علمی – کاربردی طراحی و ساخت جواهر
 • مرغداری صنعتی
 • تکثیر و پرورش آبزیان
 • امور اداری
 • کودکیاری – مربی کودک
 • مدیریت خانواده – مدیریت خانواده
 • طراحی دوخت – طراحی دوخت
 • پرورش زنبور عسل
 • امور زراعی و باغی – تکنولوژی تولیدات زراعی
 • امور زراعی و باغی – تکنولوژی تولیدات باغی
 • امور زراعی و باغی – تکنولوژی گیاه پزشکی
 • تولید قارچ های خوراکی
 • فرش دستباف
 • نوازندگی ساز ایرانی
 • هتلداری
 • قلم زنی
 • امور دامی – تکنولوژی پرورش دام
 • پرورش طیور
 • بهداشتیار دامپزشکی
 • تکنولوژی پرورش طیور
 • گاوداری صنعتی
 • ماشین های کشاورزی – مکانیک ماشین های کشاورزی
 • ماشین های کشاورزی – مکانیزاسیون کشاورزی
 • انتقال و توزیع آب کشاورزی
 • صنایع غذایی – کنترل کیفیت غذایی
 • تولید و بهره برداری گیاهان دارویی و معطر
 • تولید نهال
 • علمی – کاربردی تولید و پرورش سبزی و صیفی
 • گل و گیاهان زینتی

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای


ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای - ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای ۹۸ - اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای - لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای - ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای - لیست رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزادمشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای - ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید - مشاوره انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای - زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید - زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای - زمان انتشار دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای - زمان ویرایش ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای - ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای - زمان ثبت نام کنکور فنی حرفه ای - ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای - ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای ۹۸ - اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای

 • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰
زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

امروزه با توسعه علم در زمینه شاخه های پزشکی ، داوطلبان بسیاری پس از فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند و تمایل دارند مدارج بالاتری در تحصیلات تکمیلی خود کسب نمایند.

همانگونه که مستحضرید ،دفترچه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ در ۲۷ بهمن ماه سال ۹۸ بر روی پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته و طبق جدول زمان بندی درج شده در دفترچه مذکور، داوطلبانی که تمایل به شرکت در کنکور سراسری وزارت بهداشت را داشتند می بایست در تاریخ ۳۰ بهمن ماه سال ۹۷ لغایت ۱۰ اسفندماه اقدام به ثبت نام می کردند. البته لازم به ذکر است این مهلت برای افرادی که موفق به ثبت نام نشدند، به مدت دو روز از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ فروردین ماه ۹۸ تمدید گردیده و این امکان به سایر داوطلبان داده شد تا بتوانند نسبت به ویرایش خود اقدام نمایند.


زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

طبق اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۲ اردیبهشت ماه از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی ، داوطلبان جامانده از آزمون وزارت بهداشت و همینطور داوطلبانی که قصد دارند اطلاعات خود را ویرایش نمایند ، از تاریخ ۷ خرداد ۹۸ لینک ثبت نام و ویرایش اطلاعات فعال خواهد شد و داوطلبان قادر خواهند بود نسبت به ثبت نام و ویرایش اقدام نمایند. داوطلبان می بایست در مهلت تعیین شده به سایت مذکور مراجعه کرده پس از مطالعه دقیق دفترچه و شرایط ذکر شده در آن ،ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را انجام دهد. 

دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال ۹۸


تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

طبق جدول زمان بندی شده در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال ۹۸ مندرج در پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش آموزش پزشکی ، زمان برگزاری این آزمون ، در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه ۹۸ خواهد بود. داوطلبانی که موفق به ثبت نام در این آزمون شده اند ، بهتر است نسبت به آمادگی تحصیلی خود و مرور و جمع بندی دروس اقدام نمایند و نتیجه مطلوب را به دست آورند.

قبل از برگزاری آزمون ، داوطلبان می بایست مجوز امتحانی (کارت ورود به جلسه ) خود را از پورتال آموزشی خود دریافت کرده و یک برگه از کارت امتحانی خود پرینت گرفته و در روز برگزاری ازمون نزد خود داشته باشد. باتوجه به جدول زمان بندی شده در دفترچه این آزمون ، داوطلبان قادر خواهند بود از تاریخ ۲۶ الی ۳۱ تیرماه کارت ورود به جلسه خود را از پایگاه اطلاع رسانی سنجش آموزش پزشکی دریافت کنند. لازم به ذکر است علاوه بر کارت ورود به جلسه ، به همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه داوطلب ، از موارد الزامی ورود به آزمون می باشد و در صورتی که داوطلب موارد یاد شده را نزد خود نداشته باشد ، از ورود او جلسه امتحان ممانعت خواهد شد.

بر روی کارت ورود به جلسه شماره صندلی ، اطلاعات شخصی داوطلب ، رشته امتحانی ، تاریخ و محل برگزاری ازمون درج شده است. بسیاری از داوطلبان در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه خود متوجه اطلاعاتی نادرست بر روی کارت خود می شوند که این اطلاعات ممکن است در خصوص اطلاعات شخصی داوطلب ، رشته امتحانی و یا حتی عکس وی باشد. در این صورت مرکز سنجش آموزش پزشکی ، مراکزی را به عنوان باجه های رفع نقص برای داوطلبان این ازمون معرفی نموده تا در صورت بروز ایراد و اشکالاتی در کارت ورود به جلسه ، جهت رفع و از بین بردن این ایرادات اقدام نمایند.


زمان اعتراض به سوالات آزمون وزارت بهداشت

تعداد زیادی از داوطلبان این مقطع تحصیلی ، در هنگام برخورد با سوالات این آزمون ، ایراد و اشکالات در گزینه های تست و یا سطح دشواری سوالات را مورد بررسی قرار می دهند و از آنجایی که این مشکلات بر روی نتیجه آزمون تاثیر مستقیم داشته ، بنابراین این فرصت به این دسته از داوطلبان ریزبین و بادقت داده شده تا بتوانند اعتراض خود را برای سوالات آزمون اعلام نمایند. لذا مرکز سنجش آموزش پزشکی ، بازه زمانی را ازتاریخ ۵ تیرماه لغایت ۹ تیرماه در در نظر گرفته و این فرصت را به این دسته از داوطلبان آزمون داده تا در صورت داشتن اعتراض، در مهلت مقرر شده ، به صورت اینترنتی از طریق حساب کاربری خود نسبت به عنوان کردن اعتراض خود اقدام نمایند.

داوطلبان واجد شرایطی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارند ، در صورتی که با خطا و اشکالاتی در روند ثبت نام مواجه شدن ، می توانند با مشاوران ما در مرکز الو مشاوره تماس حاصل نمایند.

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸


لیست رشته های کارشناسی ارشد - مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری - انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ - زمان انتشارکارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸کامل ترین لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه امیرکبیر - لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت - لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور - معرفی رشته کارشناسی ارشد روانشناسی - پذیرش ارشد دانشگاه علمی و کاربردی - زمان انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی - ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی - زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ - نحوه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی - ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۸ - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد - اعلام زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور۹۸ - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ - کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آزاد - کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد - کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ - تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد - نحوه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری آزمون عملی کنکور کارشناسی ارشد - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۸ - نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ - کنکور کارشناسی ارشد


 • الو مشاوره
 • ۰
 • ۰

شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه فرهنگیان و وزارت آموزش و پرورش برای تامین و تربیت بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز آموزشی خود با توجه به مبانی و ارزش های اسلامی در کنکور سراسری ، دانشجویان واجد شرایط را پذیرا می باشند ، داوطلب در صورت داشتن شرایط و ضوابط می تواند با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور برای ادامه تحصیل در این دانشگاه اقدام نماید.

(علاقه مندان پس از شرکت در کنکور سراسری و کسب شرایط لازم جهت پذیرش در دانشگاه فرهنگیان ابتدا باید مصاحبه نمایند)


شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

 1. اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ارکان مصرع در قانون جمهوری اسلامی ایران
 2. سلامت کامل جسمی و روانی از طریق معاینات پزشکی و انجام مصاحبه تخصصی
 3. دارا بودن تابعیت ایرانی
 4. عدم سوء سابقه محکومیت جزایی و کیفری
 5. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 6. اعتیاد نداشتن به مواد مخدر ، دخانیات و الکل
 7. دارای اخلاق و رفتار پسندیده و حسن شهرت متناسب با شان معلمی

شرایط اختصاصی پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

 1. بومی بودن دانشجو در کد رشته محل مربوط
 2. موفقیت در مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی
 3. برخورداری از سلامت کامل جسمی و روانی و شرایط مناسب جهت حسن انجام وظیفه معلمی
 4. دارا بودن حداقل نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر
 5. داشتن حداقل معدل کل ۱۵ در دوره ی متوسطه ی دوم ( پایه های ۱۰-۱۱-۱۲ لازم به ذکر است بدانید شرط معدل در دانشگاه فرهنگیان حذف گردید)
 6. دارا بودن حداکثر سن ۲۲ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه

شرایط اختصاصی پذیرش داوطلبان شاغل و پیمانی آموزش و پرورش

 1. عدم اشتغال به تحصیل در هریک از دوره های کاردانی و بالاتر ( اعم از پیوسته و ناپیوسته) در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی در زمان ثبت نام ، شروع به تحصیل و حین تحصیل
 2. محل تحصیل پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی ویزه شاغلین رسمی و پیمانی ، پردیس های دانشگاه فرهنگیان مصوب وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی می باشد
 3. داشتن حکم کار گزینی رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش در زمان ثبت نام در آزمون برای ورود به دانشگاه فرهنگیان
 4. دارندگان مدرک کارشناسی و مقاطع بالاتر (روزانه ، شبانه ، دولتی ، غیر دولتی ، معادل یا غیر معادل ) مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان نمی باشند
 5. کلیه رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان در همه ی گروه های آزمایشی ، مخصوص شاغلین رسمی و پیمانی آموزش و پرورش می باشد ( سایر داوطلبان اعم از معلمان حق التدریس و آموزش یاران نهضت سواد آموزی قرار دادی ، آزاد و … مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان نبوده و در صورت قبولی در رشته های مذکور قبولی آنان باطل می گردد )

نکته مهم در مورد متمرکز و نیمه متمرکز دانشگاه فرهنگیان

 • رشته های نیمه متمرکز را در فهرست دفترچه های انتخاب رشته تمامی گروه های علوم انسانی ، تجربی ، ریاضی می توانید مشاهده کنید
 • دانشگاه فرهنگیان متمرکز متمرکز است و تنها رشته نیمه متمرکز آن تربیت بدنی (آموزش علوم ورزشی ) می باشد

علاقمندان می توانند برای روند ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان با مشاوران برتر الو مشاوره تماس حاصل فرمایند.

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل


منبع: شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان


دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ - راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸ - اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ - ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری ۹۹ - جمع بندی انسانی - زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ - شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - جمع بندی کنکور - جمع بندی هنر - انتخاب رشته کنکور سراسری - توضیحات کارنامه کنکور سراسری ۹۸ - سهمیه های موثر در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - نحوه برگزاری کنکور سراسری ۹۹ - اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ - شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۸ - اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن ۹۸ - کارت ورود به جلسه کنکور سراسری - شرایط ثبت نام کنکور سراسری - ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - ویرایش انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - کارنامه نهایی کنکور سراسری ۹۸شرایط ثبت نام کنکور - منابع کنکور سراسری ۹۸ - دریافت کد سوابق تحصیلی پایه دوازدهم در کنکور ۹۸ - تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ - سایت ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ - اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸  - محرومیت از کنکور سراسری - منابع کنکور سراسری ۹۸


 • الو مشاوره